Поширити

Вісім кубів сміття витягли черкаські комунальники з каналізаційного колодязя

Вісім кубів сміття витягли черкаські комунальники з каналізаційного колодязя

Вісім кубометрів сміття дістали черкаські комунальники за три дні з каналізаційного колодязя.

Про це повідомили в пресслужбі КП “Черкасиводоканал”.

“Останні три зміни фахівці водоканалу мали ох і нелегке завдання… Наші герої дістали з каналізаційного колодязя аж вісім кубометрів ганчір’я! Ви тільки уявіть ці обсяги — і все це вручну”, – пишуть в пресслужбі.

Також додають, що все це вологі серветки, які злили в унітаз. Робити це заборонено.

Нагадаємо, упродовж року мінімальна заробітна плата залишатиметься на тому ж рівні, що й зараз.

Читайте також: Весна на Черкащині випереджає календар на два тижні

Реклама