Висновок експертизи за фактом травмування Андрія Лясова буде готовий через місяць

Висновок експертизи за фактом травмування Андрія Лясова буде готовий через місяць
в Новини

Результати судово-медичної експертизи, яку проводять за фактом отримання травм Андрієм Лясовим, будуть готові через місяць. Про це під час виконавчого комітету Черкаської міської ради розповів начальник Черкаського районного управління поліції Володимир Матюшенко.

Нагадаємо, хлопчик помер 5 вересня, так і не прийшовши до тями. Учора провели розтин тіла Андрія. Судово-медичні експерти отримали постанову на проведення відповідної експертизи.

“Висновок буде через місяць. Лише гістологія 21 день проводиться”, – сказав Матюшенко.

Поліція Черкаської області також перевіряє покази матері та вітчима Андрія Лясова.

“Перевіряється, чому батьки були в Києві та який проміжок часу. Як нам пояснює Лясова Вікторія, мати перебувала в Києві в два етапи – з лютого по березень та з травня по серпень. Їй начебто надавали медичну допомогу, оперували. Чоловік перебував із нею з кінця червня. Тобто у червні він залишив дітей (Андрія та Єлизавету, – ред.) своїм батькам”, – сказав Матюшенко.

Нині в київську лікарню направлено кілька запитів, завтра туди планують виїзд, аби правильно кваліфікувати дії матері та вітчима.

Нагадаємо, служба в справах дітей Черкаської міської ради обстежила квартиру, де живе родина Лясових. За фактом перевірки підстав для взяття на облік сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах, не виявили.