Високопосадовцям із облради вручили підозри про вчинення корупційних правопорушень?

Високопосадовцям із облради вручили підозри про вчинення корупційних правопорушень?
в Новини

Трьом високопосадовцям Черкаської обласної ради учора вручили підозру про вчинення корупційних правопорушень. Зокрема голові облради Олександру Вельбівцю, першому заступнику голови облради Валетину Тарасенку та ще одному заступнику Вадиму Гайовичу. Про це виданню “ВиЧЕрпно” стало відомо з власних джерел. Проте за що саме їм були вручені підозри, нам не пояснили.

Проте, як написав на своїй сторінці у “Фейсбуці” черкаський журналіст Вадим Комаров, за його інформацією “всі троє під час голосування за обрання керівників Черкаської обласної ради, тобто голови, першого заступника та заступника голови обласної ради попри конфлікт інтересів голосували самі за себе. В подальшому самі ж і підписали складені протоколи про обрання себе”.

Окрім того він написав, що учора Департаментом із захисту економіки Національної поліції разом із Черкаським підрозділом в рамках розслідування кримінального провадження було проведено обшук в обласному управлінні Держказначейства.

За підтвердженням інформації ми зателефонували до Вадима Гайовича, проте він сказав, що наразі не може це підтвердити чи спростувати і насправді все було не зовсім так, та пообіцяв, що скине нам свій коментар пізніше.