Віталій Ільченко і команда “Слуг народу” привітали освітян зі святом

Віталій Ільченко і команда “Слуг народу” привітали освітян зі святом
в Новини

Напередодні  Дня вчителя черкаська команда  партії «Слуга народу» провела низку зустрічей із педагогами і привітала їх зі святом. У вітальному слові кандидат у міські голови міста Черкаси  Віталій Ільченко зазначив:

«День учителя – це головне свято всіх людей, які працюють у сфері освіти і потрібно зробити все можливе аби у них були гідні умови та оплата праці,  справедливе фінансування закладів освіти, пільги для учнів та студентів. Я абсолютно точно знаю, що майбутнє нашого міста – учнів, студентської молоді  в  надійних руках – в  руках вчителів з великої літери! »

Не випадково першим номером у списку кандидатів у депутати до Черкаської міської ради від партії «Слуга народу» є відомий науковець та найповажніший освітянин Черкас, перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, професор кафедри державно-правових дисциплін Василь Мойсієнко.

Розуміючи і важливість вчительської праці, і проблематику їхнього існування, члени команди Віталія Ільченка зазначили, що вкрай необхідно  відновити втрачене горде звання – вчитель, повагу і визнання цієї почесної професії.

VCHITEL_new_title_Moment22

 *іміджева інформація