Віталій Ільченко: «У Черкасах буде Стратегічна програма розвитку міста!»

Віталій Ільченко: «У Черкасах буде Стратегічна програма розвитку міста!»
в Новини

У Черкасах відбулася Стратегічна сесія ефективного розвитку міста під керівництвом Віталія Ільченка. У ній брали участь  громадські діячі, підприємці, освітяни, медики та й просто небайдужі містяни.

Перед початком сесії Віталій Ільченко запитав: «Чи чув хто з присутніх про існування Стратегічної програми розвитку міста Черкаси?» Відповідь була одностайною: «Ні». Не секрет, що такого плану в Черкасах сьогодні не існує.

119025871_1031769287247668_694055951958866594_n

І ось Віталій Ільченко поставив за мету його створення. Для того, щоб Програма стала дійсно народною і врахувала побажання усіх містян, перед форумом серед черкасців кілька тижнів розповсюджувався інформаційний бюлетень  з «Анкетою небайдужого черкасця» і  1250 містян  подали до Стратегічної програми розвитку міста свої ідеї та пропозиції.

Робота сесії проводилась  у чотирьох  групах, у яких обговорювали різні напрямки розвитку міста: соціально культурна сфера, економіка, інфраструктура та ЖКГ, управління містом.

Серед найцікавіших пропозицій до Програми були: створення Центру екстреної медичної допомоги, спорудження новітнього спортивного комплексу, зниження комунальних тарифів, формування системи управління містом «на відстані витягнутої руки», щоб кожен містянин мав можливість долучитися до його управління.

Передбачені співпраця з ВИШами для формування кадрового резерву міста, аудит довгобудів і системна робота для їх введення в експлуатацію.

Віталій Ільченко наголосив, що втілення Стратегічного плану забезпечить збалансований розвиток міста, прозорі правила гри для підприємців, створення сучасної транспортної інфраструктури, ефективне використання міських територій і формування більш комфортного середовища в Черкасах.

Підсумовуючи напрацювання робочих груп Віталій Ільченко відзначив, що Стратегічна програма є новаторським  для громади документом, що задає вектор міського розвитку Черкас на найближчі роки. Після її втілення Черкаси мають стати зручним, чистим, безпечним  та красивим містом.

Особлива цінність Програми  полягає у тому, що у  її створенні беруть  участь пересічні містяни.

*іміджева інформація