Віталій Войцехівський: «Працюємо над розвитком інфраструктури у громадах»

Віталій Войцехівський: «Працюємо над розвитком інфраструктури у громадах»
в Новини, Політика

Сучасний спортивний майданчик і відремонтована дорога – Мошни чекає оновлення інфраструктури. Народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Завітневич, голова Золотоніської громади Віталій Войцехівський та голова Мошнівської громади Богдан Шкарбута дали старт капітальному ремонту спортивного майданчика у Мошнівському закладі середньої освіти. Проєкт реалізується за підтримки Черкаської облдержадміністрації за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток.

Як розповів голова громади Богдан Шкарбута, передбачено спорудження нових футбольного та баскетбольного майданчиків з поліуретановим покриттям. Загальна площа реконструкції – 1 468 м2.

«Команда Президента багато уваги приділяє спортивним об’єктам, і це недаремно, адже розвиток спорту – це внесок у здоров’я нації, нашого майбутнього покоління», – зауважив Віталій Войцехівський.

Водночас він висловив побажання, аби і до сучасного стадіону в Мошнах могли швидко добиратися мешканці сусідніх сіл – Яснозір’я та Байбузи. А отже, звернувся до народного депутата Олександра Завітневича з проханням посприяти виділенню фінансування на ремонт дороги Мошни – Корсунь-Шевченківський.

У свою чергу Олександр Завітневич запевнив, що вже розробляється проєкт капітального ремонту дороги, який профінансують наступного року. Наразі ж у цьому році буде виконано її ямковий ремонт.

«Комплексний підхід до розвитку та відбудови інфраструктури в громадах – це робота задля реального покращення життя людей. Працюємо над тим, аби наші містечка й села ставали сучасними і комфортними для життя», – відзначив Віталій Войцехівський.

*політична агітація