Віталій Войцехівський прокоментував зміну центру 197 округу (ВІДЕО)

Віталій Войцехівський прокоментував зміну центру 197 округу (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Нещодавно центральна виборча комісія перенесла центр 197 округу з міста Канів у місто Золотоноша. У студії “Вичерпно” голова Золотоніської територіальної громади та потенційний кандидат на довибори до Верховної Ради Віталій Войцехівський прокоментував зміну центру округу та розповів, чи відчуває, що тепер має більше шансів на перемогу.

– Я розумію, що вибори будуть відбуватися “під мікроскопом”. Думаю, що будуть і міжнародні спостерігачі, і наші політичні сили слідкуватимуть, і буде паралельний підрахунок голосів. Моє завдання сьогодні, як міського голови, забезпечити приміщенням, оргтехнікою. І мені буде дуже приємно, якщо після 31 жовтня мені скажуть, що порушень на окружній комісії не було. У Золотоноші жодного разу не було і натяку на фальсифікацію, – відзначив пан Войцехівський.

Попри те, що офіційно ще ніхто не подав документи до ЦВК, в області вже відомі імена потенційних кандидатів на довибори в Раду. Віталій Войцехівський зазначив, що спілкується зі своїми “суперниками”. Сам же міський голова вирішив піти в народні депутати через те, що має амбітні плани змінювати не тільки місто Золотоноша, яким керує вже понад 10 років.

– Я, як і інші голови міст, знаю проблематику сусідніх населених пунктів. Проблеми дуже подібні і в Каневі, і в Черкасах, і в Руській Поляні, і в Мошнах. Навіть якби не осінній марафон, я б однаково цікавився цими питаннями, – говорить Віталій Войцехівський.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

*політична реклама