«Вітаю людей, які вміють самовіддано працювати», – Петро Кучер напередодні Дня незалежності України

«Вітаю людей, які вміють самовіддано працювати», – Петро Кучер напередодні Дня незалежності України
в Новини, Суспільство

24 серпня всі українці відзначатимуть знакову для держави подію – 30 років незалежності. Це три десятиліття економічного і культурного зростання, промислового підйому і виходу на європейській ринки, і, звісно, частина з цих років припадає знову на боротьбу України за незалежність – територіальну і ментальну.

З такими словами до працівників «Черкасиелектротрансу» звернувся керівник комунального підприємства Петро Кучер. Він нагадав, що в цей час, коли країна робила кроки назустріч розвитку і стабільності, їхнє підприємство також ішло в ногу з часом, кожного року прагнучи надавати якомога якісніші послуги із пасажирських перевезень в місті Черкаси.

– Ні для кого не секрет, що найбільше надбання нашого підприємства – це його працівники, які неодноразово «підставляли плече» містянам, коли приватні перевізники відмовлялися виходити на маршрути. Усі понад 400 працівників електротрансу – це дійсно професіонали, які попри всі ситуації, які переживало комунальне підприємство, завжди сумлінно виконували свою роботу. Тож напередодні Дня Незалежності України я перш за все вітаю вас, людей, які вміють самовіддано робити свою справу! І вітаю всіх українців з тим шляхом, який нам усім разом вдалося пройти за ці 30 років. Переконаний, попереду на нас чекає довга дорога, на якій ми зможемо досягти значно більше. І це ми зробимо всі разом! – звернувся до колективу КП «ЧЕТС» Петро Кучер.

233005200_376263147453558_2247982971246879621_n

За понад 50 років підприємство пройшло складний час становлення та розвитку, досягло значних успіхів і стало сучасним підприємством міського пасажирського електротранспорту з розвиненою інфраструктурою, наголосив Петро Семенович.

– КП «Черкасиелектротранс» складається з багатьох підрозділів, які доповнюють один одного і працюють на єдиний результат. Цілодобово підтримуються в належному технічному та санітарному стані 75 тролейбусів. Ремонт та профілактика рухомого складу проводиться в виробничих приміщеннях ремонтниками. Роботу їх мало хто бачить, але від неї залежить надійність та комфортність тролейбусів.

Колектив служби енергогосподарства в більшості працює цілодобово, їх робота постійно під напругою. Вони несуть відповідальність за безперебійну роботу 11 тягових підстанцій та понад 120 км контактної мережі.

Паралельно працюють підрозділи водіїв, контролерів-касирів та лінійних контролерів, які своїм дружнім колективом, своєю напруженою працею вносять значний вклад у перевезення черкащан та гостей міста. Тож всі слова вдячності, які ви сьогодні почуєте на свою адресу, повірте, заслужені, – відзначив Петро Кучер.

232444547_312996183905651_4403230311609461388_n