Вивчаємо питання побудови кисневої станції на території Першої лікарні, – Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)

Вивчаємо питання побудови кисневої станції на території Першої лікарні, – Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)
в Відео, Медицина, Новини

У Черкасах планують реалізувати декілька амбітних проєктів в галузі медицини, які допоможуть у боротьбі з коронавірусом. Зокрема, при тимчасовому інфекційному стаціонарі, який розташовується на території пологового будинку № 2 по вул. Олени Теліги, планують побудувати лабораторію. А на території Першої міської лікарні хочуть розмістити кисневу станцію.

Про це в студії “ВиЧЕрпно” повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Медичні заклади готові (до входження Черкас у “жовту” карантинну зону – ред.). Звісно, є недопрацювання. Наприклад, ми не встигаємо розробити проєкт реконструкції лабораторії на території колишнього пологового будинку. У інфекційної лікарні повинна бути своя лабораторія, в якій відразу робитимуться аналізу і пацієнту назначатиметься лікування, – відзначив Анатолій Васильович.

Кошторисно-проєктна документація на побудову кисневої станції розрахована на приблизно 9 млн грн, з яких 6 млн грн – кошти на закупівлю киснево-генеруючих станцій, 3 млн грн – киснева мережа лікарні з розводом труб по палатах.

– Наразі ми рухаємося в напрямку закупівлі відповідного обладнання, – говорить міський голова. – Ви ж знаєте, обладнання ніколи багато не буває. Воно застаріває, виходить із ладу і його потрібно постійно оновлювати. Є у нас необхідність закупівлі КТ і МРТ для Третьої міської лікарні, нових кардіоапаратів, проведення ремонтів медзакладів.

Про це та багато іншого дивіться у нашому відео: