Визначено кращі сільські ради Черкащини

в Новини

Конкурс започаткований обласною радою 2004 року і відтоді проводиться щорічно у два етапи: районний та обласний. У 2011 році внесені зміни до рішення про проведення конкурсу, якими збільшено розмір грошових премій за призові місця у розмірі 30 000 грн. – за перше місце, по 20 000 грн. – за друге місце та по 15 000 грн. – за третє місце.

За результатами роботи у 2014 році переможцями обласного конкурсу на кращу сільську раду визнані: Паланська сільська рада Уманського району – І місце; Зорівська сільська рада Золотоніського району та Степанецька сільська рада Канівського району – ІІ місце; Озірнянська сільська рада Звенигородського району, Русько-Полянська сільська рада Черкаського району та Черепинська сільська рада Корсунь-Шевченківського району – ІІІ місце.

Під час визначення переможців другого етапу конкурсною комісією враховувалися показники економічного та соціального розвитку територіальних громад, виконання місцевих бюджетів, хід реалізації державної політики щодо вирішення інших соціальних та гуманітарних питань тощо.

Відповідно до положення, сільські ради, які посіли призові місця, впродовж трьох наступних років участі в обласному конкурсі не беруть, повідомляє прес-служба облради.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах

Добавить комментарий