Влада бореться з людьми, а не коронавірусом, – Сергій Рубан

Влада бореться з людьми, а не коронавірусом, – Сергій Рубан
в Блоги, Новини, Сергій Рубан

Не проведення тестування у потрібному обсязі для виявлення хворих – свідома політика на заниження показників захворюваності. Це підтверджує відеозвернення Зеленського, який похвалився, що, мовляв, введення карантину спрацювало.

Станом на сьогодні в Україні проведено 6385 тестів, які виявили 1462 хворих. Для порівняння, у Польщі провели 85467 тестів, що у 13 разів більше, ніж в Україні. Навіть у Білорусі провели 40 000 тестів, що у 6 разів більше, ніж в Україні.

Натомість введено обмеження для людей, яких штрафують та примушують сидіти вдома без виходу на вулиці навіть з дітьми. Введенням обмежень влада намагається перекласти відповідальність за боротьбу з епідемією на людей.

Несправедливими є штрафи для пенсіонерів, сума яких перевищує середню пенсію у кілька разів.

Лицемірними є вимоги виходити в масках, коли маски неможливо купити в аптеках.

Неможливо карати за відсутність маски людей, коли ніхто не покараний за продаж масок з України вже після початку епідемії.

Не люди, а насамперед влада несе відповідальність за боротьбу з епідемією. Люди раді зробити все можливе для того, щоб вижити, але влада не може обмежувати всі заходи проти коронавірусу накладенням штрафів.

Приховування реальних обсягів захворювання не зменшує, а збільшує зараження, бо невиявлені хворі заражають десятки людей довкола себе.

Сергій Рубан

Керівник Черкаської міської організації політичної партії «Європейська Солідарність»

* Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.