Владислав Голуб розповів, чи балотуватиметься до ВР на парламентських виборах (ВІДЕО)

Владислав Голуб розповів, чи балотуватиметься до ВР на парламентських виборах (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Народний депутат восьмого скликання Владислав Голуб у студії «ВиЧЕрпно» розповів, чи буде балотуватися на парламентські вибори в 2021 році та як оцінює шанси кандидатів, що вже оголосили про свої наміри стати нардепами.

Зазначимо, у цьому році мають відбутися проміжні парламентські вибори по 197 виборчому округу. Нагадаємо,   раніше на цьому окрузі працював Олександр Скічко, якого президент Володимир Зеленський призначив головою Черкаської ОДА наприкінці січня цього року.

Владислав Голуб, який тривалий час опікувався саме цим округом, ще не вирішив, чи балотуватиметься в народні депутати насамперед через те, що Олександр Скічко ще не склав своїх повноважень.

«Я поки що не бачу предмета для дискусії через те, що вибори ще ніхто не оголосив, бо для цього має депутат, який зараз представляє інтереси виборців цього округу, скласти мандат. Поки що цього не відбулося. Я не виключаю того, що вибори можуть взагалі не відбутися, бо попри те, що вже є постанова про складання повноваження нардепа (Скічка – ред.) за неї може не вистачити голосів у сесійній залі», – каже Голуб.

Також він прокоментував інформацію щодо можливого балотування в народні депутати від провладної партії Тіни Кароль та Олега Винника.

«Мені якось ніяково це коментувати, тому що мені дуже образливо, що статус народного депутата опускають до рівня якихось там медійних осіб заради того, щоб стати політиком. Але люди реально не розуміють, для чого вони туди потрапляють. Буде дуже неприємно, якщо людей будуть обирати, а вони в якийсь момент зрозуміють, що вони неефективні і хотітимуть повертатися на сцену», – зазначив Владислав Голуб.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео: