Власники нерухомості вже отримали повідомлення – рішення про сплату податку на нерухоме майно

Власники нерухомості вже отримали повідомлення – рішення про сплату податку на нерухоме майно
в Новини

Фахівцями Державної податкової інспекції у м. Черкасах у поточному році сформовано майже 400 податкових повідомлень – рішень на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платниками цього податку у м. Черкаси є 368 громадян, у власності яких перебуває 399 об’єкт житлової нерухомості, що підлягає оподаткуванню. Загалом, черкасці мають сплатити понад 320 тис. грн. податку, що на 284 тис. грн. більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Наразі 94 громадян уже сплатили до бюджету 42 тис. грн.

До 1 липня поточного року  всім фізичним особам-платникам податку на нерухоме майно були вручені повідомлення особисто або надіслані поштовим відправленням з повідомленням про їх вручення.

Громадяни-платники податку мали можливість попередньо звернутися до податкової інспекції для звірки даних.

Нагадаємо, що у 2015 році фізичним особам податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки нараховується за 2014 рік і базою оподаткування є житлова та з 1 квітня загальна площа, а у наступному році базою оподаткування буде загальна площа житлової нерухомості.

Податкове зобов’язання за звітний рік сплачується фізичними особами  протягом    60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах