Влітку діти черкаських АТОвців відпочиватимуть на березі Чорного моря

в Новини

Родини учасників АТО в Черкасах просять звернутися до міської ради, щоб влітку їхні діти могли побувати дитячому оздоровчому закладі на узбережжі Чорного моря.

Про це з посиланням на міськраду повідомляє vikka.ua.

Родинам учасників АТО слід звернутися до відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, к.106, тел. 32-05-16).

Для організації направлення дитини віком від 8 до 17 років до дитячого оздоровчого закладу на термін 21 день, необхідно надати до відділу сім’ї та молоді:

– копії довідки про участь особи в антитерористичній операції або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності суверенітету та територіальної цілісності України;

– копію свідоцтва про народження дитини.

Відповідальний за організацію оздоровлення дітей учасників АТО заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Бондар (56-60-18, 0663428454).

Нагадаємо, оздоровлення дітей відбуваєтсья згідно з рішенням міськради “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Черкаси на 2015 рік”. Її, за ініціативи депутатів від ВО “Свобода”, ухвалили 22 січня.