Водіїв Черкащини попереджають про ускладнення погодних умов

в Новини

Погода не втратила теплої тенденції, але дещо ускладнилася. Черкащина знаходиться під одночасним впливом теплого сектору циклону, який переміщується з півночі та південного антициклону. Про це інформує Черкаський обласний гідрометцентр.

Надходження теплого вологого повітря з північних широт та вихолоджування земної поверхні в умовах антициклону провокує утворення густих туманів. Так, до кінця доби 15 січня та вранці 16 січня на Черкащині очікується утворення туману, видимість сягатиме 100-500 м. Коливання температури від 3º морозу до 2º тепла зумовлюватиме слизькі ділянки доріг. Такі погодні умови можуть ускладнювати рух автотранспорту та пішоходів, заважати роботі будівельних кранів тощо.

Аби уникнути аварій під час туману, варто взяти на замітку кілька рекомендацій:

1) Прогріваючи авто, увімкніть склоочисники. Часто ілюзії густого туману додає брудне лобове скло.

2) Позбавтеся туману зсередини. Не допускайте запотівання скла. Якщо ж таке сталося, то ввімкніть опалення і вентиляцію салону.

3) Зменшіть швидкість. «Золоте» правило їзди в тумані: швидкість руху не повинна перевищувати половини відстані видимості (при видимості 10 метрів – швидкість не більше 5 км / год).

4) Коли потрапили в туман, слід забути про маневрування, обгони, випередження. Якщо ж є гостра необхідність такого маневру, то будь-яким способом попередьте навколишніх про свої наміри: світлом фар, сигналом, поворотником. Також варто відмовитися від раптового та різкого гальмування. Якщо ж ви змушені зупинитися в силу певних обставин, тоді починайте повільно зменшувати швидкість, а після зупинки вмикайте аварійну сигналізацію.
KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
На Черкащині вперше провели трансплантацію серця
Новини
Припустився прикрої помилки: Куліш не зміг вибороти олімпійську медаль
Новини
Через Черкащину проляже маршрут надмарафону до Дня Незалежності