Водному патрулю Черкас передали новенький катер для боротьби з браконьєрством

Водному патрулю Черкас передали новенький катер для боротьби з браконьєрством
в Новини, Суспільство

Сьогодні водний патруль Черкас отримав підсилення у боротьбі з браконьєрством у вигляді сучасного моторного човна. Тепер акваторію Дніпра патрулюватимуть більш потужно. Окрім того, збільшиться і діапазон патрулювання.

vodnyj patrul 7

На катер з обласного бюджету було виділено 400 тисяч гривень, під час вручення відзначив очільник Патрульної поліції м. Черкаси Олександр Кокоба.

vodnyj patrul

– Безпека на воді нас так само турбує. І коли на останній сесії була прийнята програма по зарибленню Дніпра, то, я вважаю, водний патруль також має долучитися до охорони наших природних ресурсів спільно із рибними патрулем. Так само, як навели порядок в місті Черкаси, бажаю вам навести порядок і на воді, – звернувся до співробітників водного патруля голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

vodnyj patrul 2

Звичайно, зауважив Юрій Олегович, необхідно буде і надалі підтримувати водний патруль, зокрема і в питанні обмундирування.

А заступник голови облради Вадим Гайович висловив сподівання, що аквапарк водного патруля буде і надалі збільшуватися, оскільки наразі він складається із двох човнів, а наступного разу, щоб вони зустрілися, коли вручатимуть їм гелікоптер для патрулювання.

Щоб слова не розходилися з ділом, обласні владці випробували міць новенького човна для патрулювання.

vodnyj patrul 3

vodnyj patrul 8

vodnyj patrul 5

Відзначимо, водний патруль у Черкасах почав діяти 19 квітня 2016 року. Черкаси стали першим містом, де запрацював водний патруль. Їх основна задача – боротьба з браконьєрством. Окрім того, вони оберігають порядок на прибережній та водній території, перевіряють відповідність документів човнів, наявність тих чи інших засобів безпеки, контроль допустимих місць, де можна плавати, де заборонено тощо. Також поліція має 2 позашляховики Renault Duster, щоб патрулювати не тільки на воді, а й на суші.

vodnyj patrul 4