Володимир Гудзенко розповів чому балотується в мери Черкас від “Опозиційного блоку” (Відео)

в Новини, Політика

Депутат Черкаської міської ради, кандидат на посаду міського голови Черкас Володимир Гудзенко у студії інтернет-видання “ВиЧЕрпно” повідомив чому на цьогорічних місцевих виборах вирішив балотуватися  від політичної сили “Опозиційний блок”. 

У 2010 році Володимир Гудзенко балотувався в депутати до Черкаської міської ради від Партії Регіонів. І коли в країні почала відбуватися Революція Гідності, представники тогочасної провладної партії в Черкаській міській раді розпустили свою фракцію. Адже не підтримували дії і накази керівництва з Києва проти народу.

– Я хочу сказати, що у житті всяке може статися. Але є ті хороші справи, за які  мені не стидно, за які люди мене знають і поважають. І більшість звинувачень, які лунали в мою сторону, до моєї позиції і діяльності не мали ніякого відношення.  Доказом є те, що на довгострокових виборах 2014-го року жителі мого округу за мене проголосували, хоч і знали, що я раніше представляв у міській раді “Партію Регіонів”. Вони відали, що я корінний черкащанин, який любить своє місто, в якому проживають мої діти, внуки й батьки. Тому бачачи, що є люди, які мене підтримують і вірять в мене, я вирішив знову балотуватися. Вибрав “Опозиційний блок”, – розповідає Володимир Гудзенко.

Більше про свою передвиборчу програму, зроблені справи в своєму округу, претенденство на посаду міського голови, своє відношення до скандалів та негараздів в депутатському корпусі міськради дивіться у програмі “Кава з ВиЧЕрпно”.

Дізнавайтеся найвиЧЕрпніші новини саме у нас!