Володимир Остапчук спародіював кліп відомої співачки (ВІДЕО)

Володимир Остапчук спародіював кліп відомої співачки (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Відомий телеведучий з Черкащини Володимир Остапчук потішив фанів веселою пародією на пісню Насті Каменських “Попа как у Ким”. Ведучий відзняв своє бачення кліпу у супермаркеті, згадуючи не “якихось там” зарубіжних Кім-Кім, Рі-Рі, Джи-Джи, а зірок українського шоу-бізнесу, повідомляє «Voice Showbiz».

Про чудове почуття гумору 34-річного актора знають всі, тому він не побоявся посміятися над тими, хто вже має місце в українському зірковому бомонді. “Під веселу роздачу” потрапив Микола Тищенко за його танці, Євген Коштовий за смішний вираз обличчя, MONATIK за невисокий зріст, а також зірковий співак з Черкащини Олег Винник, Катерина Кухар, MELOVIN, Тіна Кароль, Віталій Козловський, Іраклі Макацарія, Софія Ротару, Іван Дорн, Олександр Педан та інші.

“Вишенькою на торті” став Віктор Бронюк. У приспіві Остапчук оспівав його живіт: “Пузик как у Тик”. А передбачення блондинки Олі Полякової здійснилися. Коли вийшла пісня NK, співачка пожартувала, чому ноги мають бути не такі, як в неї. Володимир взяв це до уваги і заспівав про “ножки Поляковой”.

Фани такий варіант пісні зацінили, зазначивши, шо вийшло “прикольно”, “оригінально” та “гостро”. А деяким пародія сподобалася навіть більше ніж оригінал.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить