Волонтери і оршанецькі прикордонники провели футбольний матч дружби

Волонтери і оршанецькі прикордонники провели футбольний матч дружби
в Новини

Між оршанецькими прикордонниками та командою волонтерів відбувся футбольний матч дружби. Організатором спортивного заходу стала громадська організація «Волонтер Черкащини» за підтримки партнерів ТОВ «Агросенс Груп», черкаського відділення Юні Кредіт Банк, ТОВ Теко Трейд.

Перед початком матчу голова ГО «Волонтер Черкащини» Микола Добровольський привітав військовослужбовців з Днем захисника України, побажав їм мирного неба та службового росту, а їхнім родинам – злагоди.

Рахунок у футбольному матчі відкрили військові. Багато місцевих жителів зібралося, щоб подивитися футбол. Дружини і діти прикордонників активно підтримували своїх захисників. Гра закінчилась з рахунком 10:4 на користь команди «Прикордонники Оршанця».

Після матчу футболісти обох команд відновлювали сили бутербродами і гарячим чаєм, про який заздалегідь подбали постійні активісти ГО «Волонтер Черкащини» Михайло й Олександр Щербініни. Чаювання, звичайно ж, супроводжувалося розмовами про мир та війну, забезпечення військових і т.д. Тому, природно, що виникли питання юридичного характеру, відповіді на які давав юрист ГО «Волонтер Черкащини» Тарас Щербатюк.

Вже у вівторок, 20 жовтня, обидві команди випробують свої сили у грі в боулінг на базі «Космос-Боулінг».