Волонтери у Черкасах забезпечують медиків захисними екранами

Волонтери у Черкасах забезпечують медиків захисними екранами
в Новини

Волонтери у Черкасах забезпечують медиків захисними екранами. Збирають їх власноруч, а собівартість – в п’ять разів нижча за аналоги на ринку.

Уже три тижні у Черкасах діє ініціатива НКволонтери. Це проєкт Національного Корпусу, що об’єднав кількасот черкащан для допомоги із підвезенням медперсоналу. Волонтери працюють у кількох напрямках, серед яких щоденне підвезення медиків із району, підвезення у межах міста та допомога хворим, що потребують процедури гемодіалізу.

– На гарячу лінію постійно телефонують люди, які мають бажання долучитись та бути корисними, але не мають авто. Разом з тим, під час підвезення медиків активісти дізнались, що їм критично бракує засобів захисту. Саме так виникла ідея створення захисних екранів силами волонтерів, – розповідає лідер Національного Корпусу у Черкасах Дмитро Кухарчук.
Волонтери у Черкасах забезпечують медиків захисними екранами

Збирають екрани волонтери власноруч вдома. Першу партію вже відвантажили до Черкаського пологового будинку та Черкаської обласної лікарні. Усього за тиждень волонтери виготовили захисні екрани для двох сотень медиків і анонсують виготовлення нової партії вже найближчим часом.

Долучитись може кожен охочий. Для цього достатньо зателефонувати на гарячу лінію: 0631818158, або заповнити анкету ТУТ.

93024168_156223709101061_8645044739009150976_n