Волонтерка обурилася, що її зарахували до лав криміналітету

Волонтерка обурилася, що її зарахували до лав криміналітету
в Новини

Олександр Радуцький – це людина, якій я вірю! – написала на своїй сторінці у “Фейсбуці” волонтерка, кандидат у депутати до Черкаської міської ради від БПП “Солідарність” Альона Вербицька. – Віра моя базується на співпраці на виконаних обіцянках, на реальних справах, про які він навіть не просив десь говорити, щоб я тим самим підіймала його рейтинг. Для мене – це посадовець, який у важкий для країни час не «відсиджувався» та не «ховався» в кабінеті за своїми посадовими обов’язками, а ЗАВЖДИ активно долучався до співпраці.

Написати таке зізнання волонтерку спонукав лист-звернення кандидата на посаду міського голови Черкас від Партії вільних демократів Сергія Одарича до жителів міста. Її обурило, що її разом з усією командою БПП зарахували до лав криміналітету.

 – Я жінка, я мама, я голова Благодійного Фонду, я людина, яка має чітку життєву позицію і будучи небайдужою до того, що відбувається в моїй країні, до біди, яка спіткала громадян нашої країни, вже півтора роки знаходжуся на лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях і самовіддано виконую свій громадянський обов’язок – допомагаю тим, хто потребує допомоги. Маю дуже багато листів-подяк та грамот від Міністерства оборони, від військових частин, була нагороджена Міжнародною Службою порятунку «911» медаллю «ЗА ЗАХИСТ ДЕРЖАВИ».

В даний час я прийняла пропозицію від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» і зареєструвалася кандидатом в депутати до міської ради міста Черкаси від цієї політичної партії. Тож, коли Ви говорите що виборці, які підтримають БПП в місті Черкаси тим самим підтримають криміналітет, ви зараховуєте мане та інших членів нашої команди до лав місцевого криміналу і називаєте злочинцями. Хочу запитати у Вас лише одне – ХТО НАДАВ ВАМ ТАКЕ ПРАВО?

Хто дав Вам право «топтати» моє ім’я у якісь надумані, брудні звинувачення? Хто дав Вам право ставити під сумнів мою чесність та порядність і тим самим перекреслювати ту справу, якою я займаюся, заносити в «чорний список» Благодійний Фонд, що протягом вже півтора роки рятує життя і здоров’я військовослужбовців та мирного населення, які знаходяться на сході України? – написала Альона Вербицька.