“Вони значно багатші від мене, у якого чимало бізнесу”, – Араік Мкртчян про бюрократію та умови для підприємців (ВІДЕО)

“Вони значно багатші від мене, у якого чимало бізнесу”, – Араік Мкртчян про бюрократію та умови для підприємців (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Суспільство

Бюрократичні перепони, які стоять на шляху у підприємців, які хочуть будуватися в місті Черкаси, зрештою, призводять до того, що певні ділянки в місті Черкаси, до яких не прокладені комунікації, перетворюються на смітники, натомість центр міста перевантажений новими спорудами. Таку думку під час ефіру в студії “ВиЧЕрпно” висловив депутат Черкаської міської ради та підприємець Араік Мкртчян.

– Ви дали містобудівні умови, то, будь ласка, протягом місяця-двох дайте можливість цілком законно провести всі комунікації до будинку. А не роками ходимо: то кому не там поставили, то ще щось, поки хабар не даси, нічого не робиться. І всі це розуміють, всі знають, але нічого не роблять, – обурюється підприємець.

Усі витрати, відзначає Мкртчян по проведенню комунікацій лягають на плечі бізнесу, тож дуже часто виникають ситуації, коли всі хочуть будуватися там, де вони вже є. Інші ж місця, де можна було створити гарний спальний район для жителів міста, стоять пусткою.

– Це цивілізований підхід? Тому всі там хочуть керівниками бути (мова йде про чиновників, від яких залежить надання дозволів на прокладання комунікацій до будинку – ред.). Зарплата там нікому і нецікава. Вони значно багатші від мене, у якого чимало бізнесу. А я не можу жити так як вони: захотіли поїхали туди, захотіли сюди… Хоч би якось соромилися. Звідки це? Навіть 100 тисяч зарплати не вистачить на це…

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: