Воронов розповів, за яких умов черкаські школи підуть на дистанційне навчання

в Новини

З понеділка на дистанційне навчання іде черкаська школа № 8, 8 класів 31-ї гімназії та один клас у 18-ій ЗОШ. Про це виданню «ВиЧЕрпно» повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов.

— У 31-гімназії захворіла вчителька фізики, вона контактувала з 8-ми класами і ми були змушені відправити їх на карантин. Така ж ситуація у 18-ій школі, тиждень не було вчительки початкових класів і в неділю прийшов позитивний результат. А ось  у 17-ій школі протилежна ситуація виникла. У нас був закритий на карантин клас, проте мама учня (у якого підозрювали коронавірус — ред.) зробила повторний тест і з’ясувалося, що вся родина, зокрема, і дитина, здорові. Тому завтра ми плануємо відновити роботу в цьому класі, — прокоментував Сергій Воронов.

Оскільки наразі саме серед вчителів спостерігається значний приріст хворих на COVID-19, Департамент освіти ініціюватиме проведення позачергової сесії Черкаської міськради з питання виділення коштів на страхування педагогів і працівників освітньої галузі.

Також Сергій Воронов повідомив, що на дистанційне навчання школи міста підуть лише за умови, якщо Черкаси опиняться у червоній карантинній зоні. За інших умов — допускатимуться змішані форми навчання.

— Наприкінці травня ми робили опитування серед батьків, опитали близько 6 тисяч осіб, серед яких 90 відсотків категорично проти дистанційного навчання. Близько 10 відсотків вчителів не мають можливості проводити дистанційне навчання, оскільки не мають відповідних гаджетів. Тому ми частину коштів із світлового шоу використаємо для закупівлі ноутбуків для вчителів. Близько 6 відсотків батьків сказали, що у них для дітей немає засобів для навчання дома. Проте на сьогоднішній день немає програми для забезпечення дітей технікою, — відзначив головний освітянин міста.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Понад 40% націнки: на Черкащині в ЗВО продавали їжу за завищеною ціною
Новини
Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» планово ремонтують електромережі
Новини
Черкаських студентів запрошують взяти участь у відборі на здобуття державних іменних стипендій