Восьмі пологи: черкащанка народила в “швидкій”

Восьмі пологи: черкащанка народила в “швидкій”
в Новини

Сьогодні, близько 3-ї ранку в диспетчерську екстренки надійшов виклик про пологи у 32-річної жінки в селі Ірдинь Черкаського району. Відомо було, що в жінки це мали бути 8-мі пологи. За вказаною адресою виїхала бригада “екстренки”.

Про це інформує пресслужба Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Дорогою до лікарні у жінки розпочалися потуги, тож фельдшер Оксана Мельник зрозуміла, що будуть народжувати в автомобілі. На в’їзді в Дубіївку зупинилися і прийняли пологи – на світ з’явилася здорова дівчинка.

Медик розповідає, що працює на швидкій вже 31 рік. За цей час – це другі пологи «на колесах» в її практиці.

«Перший у нас був хлопчик, тепер пішли на дівчинку, – сміється Оксана Олександрівна. – Чи встигла злякатися? Та зовсім ні. Я знаю цю мамочку давно, за всіма дітками ми її возили у пологове. Знаю, як швидко вона народжує, тож була готова. Ще й дорога у поганому стані – швидко не поїдеш. Знала, що навряд доїдемо до лікарні. Бо й дівчаток-диспетчерів попросила повідомити лікувальний заклад, що їдемо, але якщо встигнемо. Хто встиг злякатися – так це наш водій, бо він мені допомагав, а опісля в нього й руки тряслися».

Найбільше, каже фельдшер, переживала, щоб пологи були природні і фізіологічно правильні. Щоб ускладнень не було чи з мамою, чи з дитинкою. А якщо все природньо – то нічого страшного немає: все знаєш і все чітко робиш.

«Кожне народження, кожна дитинка – це як свято в родині. От у нашій родині сьогодні теж таке свято відбулося, – з теплотою каже Оксана Олександрівна. – Добре, що все добре. Хай ростуть тепер дітки і старші, і менші. А головне – ростуть на нашій мирній землі».