Впродовж доби рятувальники тричі ліквідовували пожежі на відкритій території

Впродовж доби рятувальники тричі ліквідовували пожежі на відкритій території
в Новини

14 вересня о 12:25 до городищенських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на відкритій території у селі Буда Орловецька. На місці пожежі працював черговий караул Городищенської пожежно-рятувальної частини № 4. О 14:30 силами рятувальників пожежу, яка охопила площу у 300 квадратних метрів було ліквідовано.

Причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

img_2003

Цього ж дня о 15:30 до уманських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на відкритій території по вулиці Звірнівська. Вже о 18:10 загорання було повністю ліквідовано силами рятувальників державної пожежно-рятувальної частини № 14 міста Умань.

Ще одне повідомлення про пожежу уманські рятувальники отримали о 19:00 із села Колодисте. На місце події одразу виїхали рятувальники державної пожежно-рятувальної частини № 14 міста Умань та працівники місцевої пожежної команди села Ладижинка. Спільними зусиллями, о 21:40 вогнеборці ліквідували загорання сухої трави та залишків хімічної речовини, що за характерними ознаками схожа на сірку, на площі 50 квадратних метрів.

Причиною пожеж в обох випадках стало необережність під час куріння.

За інформацією Управління ДСНС у Черкаській області