Щоб вшанувати пам’ять загиблих бійців АТО черкащани долучились до Всеукраїнської акції «Єдина родина України»

Щоб вшанувати пам’ять загиблих бійців АТО черкащани долучились до Всеукраїнської акції «Єдина родина України»
в Новини

Родини з усієї України, які втратили синів на неоголошеній війні, вшанували пам’ять загиблих бійців АТО на Всеукраїнській акції «Єдина родина України». Вона відбулася цими вихідними на Чернігівщині. Долучилася до акції й делегація від Черкащини. Так, до Чернігова у ці дні завітали рідні загиблих бійців Сергія Амброса, Віталія Вергая, Ігоря Петріва та Андрія Терещенка.

Захід приурочили до 25-ї річниці Незалежності України, щоб підкреслити найголовніше – лише шануючи своїх героїв-патріотів, об’єднуючись навколо національної ідеї, можна з упевненістю говорити про демократичне, мирне майбутнє нашої країни.

Проведення акції, ініційованої громадськими організаціями, підтримали чернігівські обласні й міські владці. Не залишились осторонь і владці та громадськість з інших областей України.

«Біда не зламала! Біда об’єднала!» – такий головний акцент мала ця всеукраїнська акція. У її ході учасники також спільно створили Дерево життя із колосків жита та пшениці, привезених з усіх куточків України.

Сотні свічок та букетів квітів принесли чернігівці та гості міста до меморіальних стел загиблим учасникам АТО та Героям Небесної Сотні, пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України». Так вони вшанували пам’ять тисяч захисників вітчизни, яких втратила Україна під час бойових дій в Луганській та Донецькій областях.

Громадські активісти протягом двох днів акції постійно підтримували родини загиблих, вони надали їм можливість поділитися своїми проблемами з психологами, отримати консультації юристів. Разом з працівниками облдержадміністрації волонтери організували екскурсійні програми для учасників акції, спортивні та культурно-розважальні програми для їхніх дітей.

^FC5E17104024E42AF4FC3A7652538DFD69CFAB3C8603972F3D^pimgpsh_fullsize_distr-e1472126493306

Завершилася дводенна акція 21 серпня зустріччю родин загиблих з представниками влади та волонтерами. Разом вони ділилися болем втрат, а також напрацьовували ідеї, як не втрачати з’вязок між всіма областями і надалі. Як гарант подальшої співпраці учасники заходу підписали меморандум про створення нового об’єднання – «Єдина родина України».

Чернігівці висловили сподівання, що естафету проведення подібних всеукраїнських акцій приймуть інші міста України, щоб патріотичний рух ширився всією країною.

За інформацією Чернігівської ОДА