Викрили двох черкасців, які за 1,5 тисячі доларів вивозили за кордон потенційних призовників

Викрили двох черкасців, які за 1,5 тисячі доларів вивозили за кордон потенційних призовників
в Новини

Служба безпеки України викрила ділків, які організували схему перетину кордону з Україною чоловікам призовного віку. Про це повідомили в пресслужбі Управління СБ у Черкаській області.

За даними слідства, організаторами незаконного виїзду потенційних призовників за кордон є двоє жителів Черкас. Вони вносили недостовірні відомості до державного реєстру «Шлях», який дає підстави, під виглядом волонтерів, перетину державного кордону України. Вартість «послуги» з переміщення становила 1,5 тисячі доларів з призовника.

Правоохоронці затримали фігурантів відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час спроби чергової передачі коштів.

Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство, перевіряється причетність посадовців Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до організації незаконної схеми.