#вишиваємо_перемогу: у Черкасах проходить благодійна фотосесія (ФОТОРЕПОРТАЖ)

#вишиваємо_перемогу: у Черкасах проходить благодійна фотосесія (ФОТОРЕПОРТАЖ)
в Культура, Новини

У сквері «Юність» проходить благодійна фотосесія для жителів і гостей міста. Про це повідомила журналістка «Вичерпно» із місця події.

До Дня вишиванки, який цього року відзначають 19 травня, Черкаська міська рада організувала благодійну фотосесію.

– Це свято, яке об’єднує всіх українців, вишиванка – наш код нації. Черкаси вже відзначилися тим, що створили першу в світі бойову вишиванку. Сьогодні ми проводимо таку акцію, щоб допомогти військовим. Гроші, які отримаємо сьогодні, будуть направлені на підтримку воїнів Черкас, – коментує міський голова Анатолій Бондаренко.

До 18:00 усі охочі можуть отримати світлини від черкаських фотографів та залишити добровільний внесок для підтримки військових.

Фотографують професійні фотографи – Олександр Якимович та Ольга Степан’ян.

– Організували фотовиставку, де зобразили людей із абсолютно різних галузей, які «кують» перемогу. Інформполітика долучились до цієї акції, створили фотозону, усі зібрані кошти передамо пораненим бійцям, – коментує заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Акція проходить під гаслом «Вишиваємо перемогу».

– Це дуже крута ініціатива. Так ми ще раз зможемо підтримати наших воїнів. Сьогодні всі в вишиванках, красиві, яскраві, починаю ще більше пишатися тим, що я – українка, – ділиться емоціями черкащанка Інна.

Всі фото, зроблені під час акції, будуть завантажені на файлообмінник та опубліковані на сторінках Черкаської міської ради в соціальних мережах (фейсбук та телеграм).