«Я хочу жити в якісному світі» – Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку

«Я хочу жити в якісному світі» – Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку
в Новини

Вихованці відділу декоративно-прикладної творчості Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради презентували свої малюнки на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі».

Переможцями у номінації «Я пізнаю якісну продукцію» стали Вініченко Костянтин,  Бараннік Ольга та Ніколенко Максим.

У номінації «Ми архітектори якісного світу» 1 місце здобула Тимошенко Марія, 2 місце – Решаннік Марія.

У номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» 3 місце отримав Колісніченко Даніїл.

2 (1)

199 найкращих дитячих малюнків були представлені на розгляд конкурсного журі, які найбільше відповідають критеріям оцінки виставки-конкурсу: актуальність та повнота розкриття теми, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, творчий підхід, охайність роботи та старанність. Мета дитячого заходу – популяризація загальнодержавного руху за підвищення якості життя та формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства, уявлення про якісну і безпечну продукцію; розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків.

Роботи юних художників, які отримали перші призові місця приймають участь у Всеукраїнському етапі виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» (м. Київ). За традицією переможці отримають грамоти та подарунки у переддень Дня святого Миколая.