«Я хотів лише налякати», — хлопець, який сам себе підпалив

persha likarnja
besplatka_728_90_ukr

Як відзначає сам постраждалий, який вже тиждень проходить лікування у опіковому відділенні Черкаської міської лікарні №1, він не збирався себе спалювати, а лише хотів налякати рідних, з якими напередодні посварився. Та у той момент подув вітер і вогонь від запальнички перекинувся на нього.

Читайте також: Хлопець підпалив себе через сварку з рідними

 — Я не збирався себе спалювати. Просто хотів налякати, облив себе бензином. А потім якось так сталося і вогонь перекинувся на мене. Я почав зривати з себе одяг. Першою мене побачила баба, викликала швидку і мене забрали в районну лікарню о 4-ій ранку. А коли стан стабілізували, перевели до Черкас, — розповів постраждалий тальнівчанин Микола.

Попереду у нього ще як мінімум три тижні лікавання та декілька місяців реабілітації. Лікарі його стан оцінюють як середньої важкості.

 — У нього обгоріло 33% поверхні тіла, не заділо ноги. Наразі ми вже зробили йому одну операцію з видалення шматків мертвої шкіри. Тепер робимо перев’язки, ставимо крапельниці, даємо антибіотики. Паціент вже самостійно встає, ходить, — розповів лікар-комбустіолог, в. о. завідуючого опікового відділення Першої Черкаської міської лікарні Петро Осауленко. - Попереду на нього чекає ще мінімум тижні три лікування і декілька місяців він ще буде непрацездатним. Та органзім молодий, має видужати.

Попри такі трагічні випадки, які, на жаль,  не поодинокі, медпресонал відділення висловлює сподівання, що їхній паціент зробив висновки і більше ніколи не повернеться до них на лікарняне ліжко.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить