Я маю чітко визначену мету – це боротьба з корупцією та тіньовою економікою, – командир батальйону «Черкаси»

Я маю чітко визначену мету – це боротьба з корупцією та тіньовою економікою, – командир батальйону «Черкаси»
в Новини

Кам’янчанин Олександр Потоцький один із перших пішов боронити східні кордони нашої країни. На його долю випали не лише тяжкі випробування «гібридної» війни, а й величезна відповідальність за життя сотень бойових товаришів. Адже він був командиром батальйону територіальної оборони “Черкаси” (сьогодні – 14 окремий мотопіхотний батальйон).

Навіть важко уявити, яка відповідальність лежить на командирові. Адже під час військових дій найменша помилка – це людські життя. З цим завданням Олександр справився на відмінно. За час проходження служби в зоні АТО ввірений йому підрозділ вдало виконував поставлену бойову задачу. У батальйоні завжди була дисципліна та порядок.

Ще перебуваючи в зоні АТО, Олександр Сергійович задумувався, що незалежність України потрібно боронити не лише на сході, а й відстоювати у тилу. Сьогодні Олександр Потоцький балотується у депутати до Кам’янської районної ради від політичної сили «Батьківщина».

– Ідучи в депутати районної ради, я маю чітко визначену мету – це боротьба з корупцією, з тіньовою економікою, «відкатами» та з іншими негараздами в нашому районі, – наголосив Олександр Потоцький. – Я не можу спокійно спостерігати, як на Кам’янщині нахабно дерибанять землю, збагачуючись на простих селянах, на сім’ях тих, хто сьогодні гине на сході, відстоюючи незалежність нашої держави. Як я можу стояти осторонь такої несправедливості?!