“Я мріяв працювати з Анатолієм Бондаренком”, – заступник міського голови Черкас Руслан Ткаченко в студії “Вичерпно”

“Я мріяв працювати з Анатолієм Бондаренком”, – заступник міського голови Черкас Руслан Ткаченко в студії “Вичерпно”
в Відео, Новини, Політика

Заступник міського голови Руслан Ткаченко в студії “Вичерпно” розповів, чим займається в Черкаській міській раді, коли познайомився із Анатолієм Бондаренком та чи причетний до ОПЗЖ.

Зазначимо, Руслан Ткаченко народився в Казахстані в сім’ї військовослужбовців. У Черкасах закінчив 17 школу, після цього служив у лавах Збройних Сил. Згодом навчався в ЧДТУ на економіста. Трудову діяльність Ткаченко розпочав у банку «Україна», згодом працював керівником філії банку «Київська Русь» в Золотоноші. Потім працював в «Енергобанку» та банку «Дністер».

На початку березня Бондаренко анонсував призначення Ткаченка, а 11 березня його кандидатуру підтримали депутати міської ради, віддавши 35 голосів “за”.

«У нас кожна фракція має заступника, це виключно моя креатура. Руслан Володимирович Ткаченко — людина з досвідом, працював на багатьох посадах, зокрема, і на керівних, відповідав за фінансову діяльність. Думаю, він підсилить нашу команду, – зазначав Бондаренко.

За словами Ткаченка, він був знайомий із міським головою Черкас із 1997 року.

“Тоді я працював у місті Лисянка, це була моя зона відповідальності по виборах. Далі я працював у Ватутіному, де очолював банк, то ми перетиналися по роботі ще й там. Черкаси завжди були мені рідним містом, та коли мені надійшла пропозиція працювати тут, я перебував у Рівному. Але я хочу жити в Черкасах, тому відразу й приїхав”, – розповів Ткаченко.

Нині в міській раді пан Ткаченко курує департамент фінансів. Чиновник зізнався, що завжди хотів працювати із Анатолієм Васильовичем і зараз його мрія таки здійснилася:

“Коли я проводив із ним бесіду стосовно посади, він сказав, що йому потрібен фаховий спеціаліст, який би міг йому допомагати в питанням економіки та діяльності підприємств. Так, в зоні моєї відповідальності зараз перебуває два комунальні підприємства: “Черкасиелектротранс” та “Екологія”.

Додамо, кандидатуру Ткаченка пов’язують із політичною силою ОПЗЖ. На сесії міської ради 11 березня Ткаченко сказав, що не є політичною особою, натомість назвав себе «пахарем». Свою причетність до ОПЗЖ Ткаченко не підтвердив, проте і не спростував.

“Відношення до політики я не маю і не хочу мати”, – прокоментував у студії “Вичерпно” заступник міського голови.

Детальніше про це дивіться в нашому відео: