«Я мріяв працювати з Анатолієм Бондаренком», — заступник міського голови Черкас Руслан Ткаченко в студії «Вичерпно»

в Відео Новини Політика

Заступник міського голови Руслан Ткаченко в студії «Вичерпно» розповів, чим займається в Черкаській міській раді, коли познайомився із Анатолієм Бондаренком та чи причетний до ОПЗЖ.

Зазначимо, Руслан Ткаченко народився в Казахстані в сім’ї військовослужбовців. У Черкасах закінчив 17 школу, після цього служив у лавах Збройних Сил. Згодом навчався в ЧДТУ на економіста. Трудову діяльність Ткаченко розпочав у банку «Україна», згодом працював керівником філії банку «Київська Русь» в Золотоноші. Потім працював в «Енергобанку» та банку «Дністер».

На початку березня Бондаренко анонсував призначення Ткаченка, а 11 березня його кандидатуру підтримали депутати міської ради, віддавши 35 голосів «за».

«У нас кожна фракція має заступника, це виключно моя креатура. Руслан Володимирович Ткаченко — людина з досвідом, працював на багатьох посадах, зокрема, і на керівних, відповідав за фінансову діяльність. Думаю, він підсилить нашу команду, – зазначав Бондаренко.

За словами Ткаченка, він був знайомий із міським головою Черкас із 1997 року.

«Тоді я працював у місті Лисянка, це була моя зона відповідальності по виборах. Далі я працював у Ватутіному, де очолював банк, то ми перетиналися по роботі ще й там. Черкаси завжди були мені рідним містом, та коли мені надійшла пропозиція працювати тут, я перебував у Рівному. Але я хочу жити в Черкасах, тому відразу й приїхав», — розповів Ткаченко.

Нині в міській раді пан Ткаченко курує департамент фінансів. Чиновник зізнався, що завжди хотів працювати із Анатолієм Васильовичем і зараз його мрія таки здійснилася:

«Коли я проводив із ним бесіду стосовно посади, він сказав, що йому потрібен фаховий спеціаліст, який би міг йому допомагати в питанням економіки та діяльності підприємств. Так, в зоні моєї відповідальності зараз перебуває два комунальні підприємства: «Черкасиелектротранс» та «Екологія».

Додамо, кандидатуру Ткаченка пов’язують із політичною силою ОПЗЖ. На сесії міської ради 11 березня Ткаченко сказав, що не є політичною особою, натомість назвав себе «пахарем». Свою причетність до ОПЗЖ Ткаченко не підтвердив, проте і не спростував.

«Відношення до політики я не маю і не хочу мати», — прокоментував у студії «Вичерпно» заступник міського голови.

Детальніше про це дивіться в нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
Для КП «ЧЕЛУАШ» мають закупити техніки на 20 млн грн, — Олексій Мельник (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: популярний український автор Макс Кідрук (ВІДЕО)
Відео
На черкаському водоканалі відзначили річницю із дня заснування (ФОТО, ВІДЕО)