Я не визнаю у політиці переходу з однієї партії в іншу, – Анатолій Бондаренко

Я не визнаю у політиці переходу з однієї партії в іншу, – Анатолій Бондаренко
в Новини, Політика

Під час вчорашньої зустрічі з студентами Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу кандидат на посаду міського голови  Анатолій Бондаренко (ВО “Батьківщина”) розповів про свої головні завдання розбудови й розвитку міста Черкаси та презентував свою команду, з якою йде до перемоги на цьогорічний виборах до місцевих рад.bondarenko1

В першу чергу, для Анатолія Бондаренка Черкаси – це місто для людей, для черкащан.Фактично, останні роки містяни стали заручниками інтриг у Черкаській міській раді. А це дуже сумно. Адже інфраструктура міста настільки занепала, що про комфортність проживання у ньому немає й мови.

– Ми проаналізували роботу міської ради. Скандали, інтриги, звинувачення один одного і ніяких результатів роботи. Якби я був мером в цей період, то написав би заяву, щоб 270 тисяч громадян не страждало і не були заручником однієї людини.  Йду на виборчі перегони не сам. У нашій команді зібрались професіонали своєї справи, молоді, прості, впевнені, патріотичні люди, які прагнуть змін у державі. І коли ми переможемо, то кожен буде займатися своєю ділянкою роботи, в якій, він є фахівцем. Також, хочу наголосити, що ми не беремо до лав партії “Батьківщини” перебіжчиків з однієї партії в іншу. На своєму прикладі, скажу, що я є членом ВО “Батьківщина” вже багато років. І не збираюсь її змінювати. Тому що не визнаю у політиці зрадників, які переходять з однієї партії в іншу , – розповів Анатолій Бондаренко.

bondarenko2За його словами, сьогодні бюджет розвитку міста 220 мільйонів гривень. І його потрібно використати до кінця цього року.

– Скажіть, ви бачите в Черкасах облаштований об’єкт на такі гроші? Мабуть, ні. Ми навіть дожилися вже до того, що в міськвиконкомі немає косілки, щоб покосити траву. Всі міські фінанси розкрадено. Тому пора вже наводити лад у місті. Коли я стану мером, обіцяю протягом року вирішити питання ремонту доріг, закупити нові тролейбуси, реформувати житлово-комунальне господарство. Якщо я це не виконаю, то напишу заяву на звільнення. Оскільки мені не потрібно сидіти у владі десять, двадцять років, щоб щось зробити. Або працювати для людей, або навіщо тоді йти до влади? – ствердив кандидат на посаду міського голови.

Для молоді у передвиборчій програмі Анатолій Бондаренка є пункт, де сказано, що проїзд для студентів, школярів у громадському транспорті мають бути зі знижкою у 50 відсотків. Для цього кошти є у бюджеті к.

Опісля, Анатолій Бондаренко представив кандидатів до міської і обласної рад Черкас від ВО “Батьківщина”. Це бухгалтер, яка навчалася в цьому ж таки Черкаському кооперативному економіко-правовому коледжі Наталія Ромашко та  лікар, завідувач фізіотерапевтичним відділенням Ольга Толмачова.

Основним меседжем до студентів Наталії Ромашко був заклик прийти виборцям на свої виборчі дільниці й зробити вибір. Адже зараз українці мають єдину можливість змінити своє життя в країні на краще.bondarenko4

Інша кандидатка у депутати Ольга Толмачова запевнила, що політична сила “Батьківщина” завжди була послідовною в своїй роботі. І зараз має найбільше досвіду з напрацьованих помилок, який допоможе їй у розбудові справжньої європейської держави.bondarenko3