«Я не такий вже вибагливий, як деяким здається», — Вельбівець про купівлю дороговартісної автівки в автопарк облради

в Новини

Голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець від початку пропонував спрямувати кошти на придбання елітної автівки, яка має обійтися в понад мільйон гривень, на нагальніші потреби. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

Як повідомляв «Інфоміст«, у жовтні цього року Комунальне підприємство «АТП Черкаської обласної ради» Черкаської обласної ради оголосило про закупівлю нового сріблястого авто для поповнення свого автопарку. Орієнтовна вартість – 1,08 млн грн. А в червні минулого року АТП збиралося придбати білий 5-місний автомобіль 2017 р.в. з низкою вимог, під які підходить розкішний Infiniti Q70. Вартість – 1,4 млн грн.

За його словами, параметри автівки відповідають параметрам «Тойоти Кемрі», яка вже є в автопарку облради в розмірі трьох одиниць. Ними користуються голова облради, перший заступник голови облради та голова ОДА.

Вельбівець розповів, що ці автівки почали дуже часто ламатися, адже вже мають чималий термін експлуатації:

— У 2017 році на ремонт автомобілів було витрачено понад мільйон гривень. Тому придбання нового автомобіля коштує дешевше, ніж ремонт старого. Є певна межа, до якої автомобіль варто ремонтувати. Нашим автомобілям вже по 10-15 років. На самому старті я був проти придбання автомобіля. Я вважав, що доцільніше було б використати кошти на заміну системи опалення. Я двічі за це заявляв на бюджетній комісії. Я не такий вже вибагливий, як деяким здається.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні
Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID
Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб