“Я нікуди з України їхати не збираюся”, – депутат Черкаської міськради прокоментував можливе вторгнення Росії (ВІДЕО)

“Я нікуди з України їхати не збираюся”, – депутат Черкаської міськради прокоментував можливе вторгнення Росії (ВІДЕО)
в Відео, Неоголошена війна, Новини

В Україні нині спостерігається дуже напружена ситуація у зв’язку зі скупченням на українських кордонах військ Російської Федерації. Депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян у студії “Вичерпно” заявив, що панікувати в цій ситуації не варто, адже, на його думку, це лише чергова провокація з боку країни-агресора.

“Росія, починаючи із 2014 року, провокує Україну й підводить війська до наших кордонів. Це вже не новина для нас, тому коли він (Володимир Путін – ред.) це робить, то виникає паніка. Але наш президент сказав, що хвилюватися не потрібно, адже все вирішують дипломатичним шляхом. Сподіваємося, війни не буде, а це – лише чергова провокація зі сторони Росії” – сказав Араік Мкртчян.

Сьогодні стало відомо, що українські олігархи та бізнесмени почали залишати Україну чартерними рейсами. Лише у неділю, 13 лютого, з Києва вилетіло близько 20 чартерів та приватних літаків. Як повідомило видання “Українська правда”, йдеться про Ріната Ахметова, Ігоря Абрамовича, Віктора Пінчука тощо.

“Я нікуди з України не збираюся їхати, адже я тут живу. У разі чого, вперед на передову! Мій бізнес завжди допомагав (українській армії – ред.) і я хотів би, аби всі підприємці об’єдналися заради допомоги територіальній обороні”, – зазначив депутат міської ради.

Відзначимо, при ухваленні бюджету міста Черкаси на тероборону було закладено 3 млн грн. Завтра в Черкаській міськраді скликають позачергове засідання, аби виділити додаткові кошти на організацію діяльності штабу територіальної оборони.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: