Я впевнений, що «Батьківщина» ніколи не зрадить власному народу! – фермер Віктор Гончаренко

Я впевнений, що «Батьківщина» ніколи не зрадить власному народу! – фермер Віктор Гончаренко
в Новини

Найбільшим своїм професійним досягненням Віктор Гончаренко, голова фермерського господарства «Юлія», що в с.Коврай на Золотоніщині, вважає те,  що він – хлібороб. Знаючи досконало проблеми агропромислового комплексу, складнощі життя сільських мешканців, Віктор Григорович планує вирішувати питання розвитку сільського господарства та відстоювати інтереси трудівників села у Черкаській обласній раді.

– Зважаючи на те, що земля – це один із стратегічних питань національної безпеки держави і навіть більше – безпеки української нації, відстоюватиму позицію – «Земля – це не товар». Я переконаний, що земля має передаватися із покоління в покоління лише українцям, які народжуватимуться і працюватимуть на ній. Землю сільськогосподарського призначення можна надавати в користування, але в жодному разі не можна перетворювати на товар. Ми не маємо права залишити наших нащадків батраками, – зауважив Віктор Гончаренко.

Він переконаний, аби не втратити сільське господарство, необхідно підтримати виробників сільськогосподарської продукції. Тому пріоритетними пунктами його програми є підтримка вітчизняного товаровиробника, як фундаменту розвитку економіки України, та розвиток сільської обслуговуючої кооперації та фермерського руху, підтримка малого та середнього бізнесу. Він відстоює справедливі закупівельні ціни на сільгосппродукцію.

Сьогодні кожному громадянину хочеться відчути реальні переваги від реалізації задекларованих реформ, а не просто слухати голосні заяви.  Проте значна частина реформ гальмує через корупцію на всіх щаблях влади. Тому серед своїх першочергових завдань Віктор Гончаренко ставить боротьбу з корупцією, як з найголовнішим ворогом нашої держави.

Як дбайливий господар Віктор переймається проблемами громади. Він виступає за захист сіл від штучної руйнації, а також проти стихійних реформ.

– Я за реформи продумані, проаналізовані від початку і до кінця, які мають не лише економічні обґрунтування, а і зважають на соціальну складову (це і сільська медицина, і культура, і сільська освіта, і побут та інше). Реформи повинні працювати не на знищення, а на розвиток, – наголосив Віктор Григорович.

Гончаренко ВБалотуючись до Черкаської обласної ради, Віктор Гончаренко планує вести постійний діалог із сільськими громадами свого округу та реагувати на їх звернення. Треба сказати, що і нині Віктор Григорович не стоїть осторонь проблем аграріїв. Будучи головою Асоціації фермерів та землевласників Черкаської області та віце-президентом Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України, він відстоює права та інтереси фермерів і селян.

Віктор Гончаренко довіряє політичній партії ВО «Батьківщина», від якої балотується до обласної ради.

– Програма партії ВО «Батьківщина» близька мені поза духом. Ця партія багато років, тісно співпрацює із Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», членом Ради якої я є, – пояснив Віктор Григорович. – За останній рік партія ВО «Батьківщина», в порівнянні із іншими політичними силами, найближче опікується долею села, та долею 15 млн. селян. Це не  популізм, а конкретна робота. Ми на місцях уважно спостерігаємо за роботою парламенту, які законопроекти вносилися, і хто як голосував. І треба сказати, що слова партійних лідерів не розходяться з ділом.

За повідомленям прес-служби партії