Я вважаю, що при нинішній владі український народ виживає, а не живе, – Роман Діскант (Відео)

Я вважаю, що при нинішній владі український народ виживає, а не живе, – Роман Діскант (Відео)
в Відео, Новини, Політика

Політична партія “Батьківщина” вже існує майже 16 років на українській політичній арені. Вона не змінює своїм виборцям і завжди виконує передвиборчі обіцянки.

На жовтневі вибори 2015 року представники черкаського осередку ВО “Батьківщина” йдуть з основним гаслом – стабілізувати українську економіку. Адже нинішня влада довела українців до виживання. До того ж “батьківшинівці” хочуть встановити справедливі тарифи, припинити війну на Сході України. У Черкасах вони будуть продовжувати свою роботу: працювати з ОСББ, утеплювати багатоповерхівки, встановлювати лічильники для газу, зменшувати сплачувані людьми податки тощо.

– До нас звернувся  працівник одного з ОСББ міста (вул. Гайдара, 7) з дуже простим проханням: установити в усіх під’їздах лічильники для газу. У трьох – вже є лічильники, інші три – без них. Різниця сплачування грошей кардинальна. Одного разу, на сесію, люди принесли свої платіжки. Там, де з лічильником заплатили 1560 грн, без – 3620 грн. Ми задали собі запитання, куди ж ці гроші йдуть?

Тому на одній з сесій міськради фракція “Батьківщина” запропонувала встановити у вищезазначений будинок ще декілька лічильників. Депутати нас підтримали, а от у виконкомі – ні. Мабуть, таку позицію має міський голова. Причин не знаю. Маю надію, що після виборів представників нашої партії побільшає, і ми будемо конструктивно вирішувати проблеми черкасців, – розповідає в студії інтернет-видання “ВиЧЕрпно” голова міської організації ВО “Батьківщина” Роман Діскант.

Про основні критерії формування списку кандидатів у депутати від “Батьківщини”, з якими іншими політсилами вони працюватимуть і створюватимуть більшість у міськраді, які найперше обіцянки для розвитку Черкас виконають після виборів та розгляд інших актуальних питань дивіться у програмі “Кава з ВиЧЕрпно”.

Дізнавайтеся найвиЧЕрпніші новини саме у нас!