“Я їй обіцяла і вона мені вірить”, – речниця УПП в Черкаській області закликала допомогти неблагополучній родині

“Я їй обіцяла і вона мені вірить”, – речниця УПП в Черкаській області закликала допомогти неблагополучній родині
в Новини

Допомогти неблагополучній родині, яка проживає в жахливих умовах, закликала прес-офіцер Патрульної поліції в Черкаській області Зоя Вовк. 

Нагадаємо, що по вул. Вергая в місті Черкаси двоє малолітніх дітей проживають просто в нелюдських умовах. Це зафіксували 18 березня поліцейські. Мати, 21-річна Олена, своєї провини не визнає, патрульним пояснює, що виховують дітей із чоловіком як можуть, а на те, щоб привести квартиру до ладу та придбати дітям необхідні речі, грошей не мають.

На думку Зої Вовк, не потрібно спішити позбавляти матір батьківських прав, спочтаку потрібно спробувати допомогти їй.

– Зараз обох дітей забрали від матері, вони перебувають під наглядом лікарів. Проте, зв’язок між мамою і дитиною – це найбільш сильний людський зв’язок. Ви можете заперечити: не можна залишати дітей матері, яка кинула їх як пташенят, безумовно, треба віддати до інтернату. Однак, моя думка зовсім інша! Якщо разом допомогти молодій мамі, від цього виграють усі, – висловила свою думку в соцмережі “Фейсбук” речниця УПП, яка також була присутня під час візиту правоохоронців до оселі по вул. Вергая.

Навідатися до родини патрульні планують в цю суботу, 23 березня, щоб допомогти прибрати квартиру. Також Зоя Вовк просить усіх небайдужих допомогти з одягом та взуттям для хлопчиків, можливо, у когось знайдуться старі меблі або ж дитячий візочок.

– Я їй обіцяла і вона мені вірить. А я вірю у вашу небайдужість та підтримку. Долучайтесь, бо разом ми можемо більше! – написала Зоя Вовк.

Відзначимо, за фактом злісного невиконання батьками своїх обов’язків по догляду за дітьми прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.166 КК України. На цей час органами державної профілактики двох дітей, які потрапили в складні життєві обставини, у неблагополучної родини вилучено. Хлопчика чотирьохрічного віку поміщено до КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», стосовно однорічного – вирішується питання щодо поміщення до лікувальної установи.