“Я завжди займав державницьку позицію”, – Олександр Черевко (відео)

“Я завжди займав державницьку позицію”, – Олександр Черевко (відео)
в Відео, Новини, Політика

Налагодити роботу обласної ради, щоб вона стала ще більш дієздатною, впровадити до кінця реформу з децентралізації влади та допомогти бізнесу на Черкащині розвиватися – такі основні  завдання ставить перед собою ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницьокго, кандидат у депутати до обласної ради від БПП “Солідарність” Олександр Черевко в разі перемоги на місцевих виборах.

Рішення балотуватися в депутати до Черкаської обласної ради Олександр Володимирович назвав своєю громадянською позицією. До 78-го округу, який загалом нараховує 12,9 тисяч виборців, входить і студентське містечко, яке є в його безпосередній сфері опіки.

 – Якщо мене оберуть, я зможу відстоювати інтереси університету в місцевих органах влади та мешканців цього району загалом, оскільки я сам проживаю тут з 1990 року. З позиції депутата мені набагато легше буде вирішувати і питання ремонту доріг на окрузі, і опалення та освітлення, – пояснює він своє рішення йти у депутати саме по 78-му округу.

Над вибором політичної сили, від якої балотується, Олександр Черевко довго не роздумував. За його словами він підтримав своїм вибором Блок Петра Порошенка, оскільки саме ця партія взяла на себе відповідальність у складний для країни час.

– Якби складно зараз не йшли реформи, ми бачимо, що ця політична сила не відмовилася від відповідальності. І далі йде вперед, робить певні успіхи. Президенту вдалося все-таки створити в світі коаліцію, яка протистоїть агресії Путіна. А це наразі найактуальніше, оскільки як то кажуть для всіх зараз головне “тільки б не було війни”.

Безумовно, не все вдається, не все так просто. Але я переконаний, ми все пройдемо, витримаємо і зрештою забезпечимо єдність політичних сил для більш вищої мети – збереження держави, її цілісності.

Моя позиція завжди була державницькою. Тому іншого рішення я і не міг прийняти, як тільки йти на вибори з Блоком Петра Порошенка, – відзначив він.

Більше про думку ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького стосовно децентралізації, економічних реформ, які вкрай необхідні Черкащині, та першочергові кроки в разі обрання депутатом обласної ради дивіться у програмі “Кава з ВиЧЕрпно”.

Дивіться найвиЧЕрпніші новини саме у нас!