– Я зроблю привокзальний район Черкас візитівкою міста, – громадська діячка Наталія Ромашко

– Я зроблю привокзальний район Черкас візитівкою міста, – громадська діячка Наталія Ромашко
в Новини, Політика

Наталія Ромашко ще не будучи депутатом уже вирішує проблеми черкасців, що живуть поблизу залізничного вокзалу, де сама проживає. Знаючи, що вона людина відповідальна, мешканці звертаються до неї з різноманітними проблемами. А коли прийшов час виборів, то сусіди, мешканці мікрорайону “Привокзальний” запропонували Наталії Леонідівні балотуватися до міської ради, адже переконані, що саме такі люди, у яких слово не розходиться з ділом, мають представляти громаду у міськраді.

Розуміючи, що чимало міських проблем можна вирішити лише на рівні місцевої влади, заручившись підтримкою мешканців мікрорайону і однопартійців політичної партії ВО «Батьківщина», Наталія Ромашко вирішила балотуватися до міської ради.

– Привокзальний район міста завжди асоціюється з чимось занехаяним, недоглянутим, і навіть кримінальним. Так не має бути. Адже перше, що бачать гості міста, які прибули до Черкас міжміським транспортом – це Привокзальна площа. І перше їхнє враження про обласний центр саме від побаченого на вулицях нашого міського району. Тож я планую докласти максимум зусиль, аби привокзальний район Черкас став візитівкою міста.

Перш за все необхідно навести порядок на місцевому ринку. Так склалося, що поряд з офіційним ринком розрісся стихійний. Зрозуміло, що на несанкціонованому базарі продається сумнівної якості продукція, не перевірена у спеціальних лабораторіях. Продавці стихійного базару залишають після себе сміття, на що скаржаться мешканці прилеглих будинків. Крім цього, сусідство із несанкціонованою торгівлею ставить у нерівні конкурентні умови легальних підприємців, які сплачують податки.  На це теж потрібно зважати, – розповідає про свої депутатські плани Наталія.

Ромашко-1На її думку, в «залізничному» районі міста необхідно вирішувати і чимало загальноміських проблем, як то ремонт доріг та тротуарів. Зокрема, на Привокзальній площі потрібно навести лад біля прибудинкової території. Також найближчим часом необхідно вирішити комунальніпитання.

– Сьогодні, окремі будинки вирішують комунальні проблеми шляхом створення ОСББ. Я вивчала цю проблему і дійшла висновку, що такі об’єднання краще робити не в окремо взятому будинку, а в цілому мікрорайоні. Адже системи тепло-, водопостачання з’єднані між собою, часто кілька будинків розташовані в одному дворі і, щоб вирішити питання одного будинку, необхідно погоджувати з іншими ОСББ. Для вирішення житлово-комунальних питань нашого мікрорайону я пропоную всім будинкам об’єднатися в Асоціацію, яка вирішуватиме комунальні проблеми привокзального району Черкас. Думаю, що так буде ефективніше, – зазначає кандидат у депутати.

За інформацією прес-служби партії