Як протидіяти аграрному рейдерству: у Черкасах пройшло засідання оперативного штабу

Як протидіяти аграрному рейдерству: у Черкасах пройшло засідання оперативного штабу
в Новини

Сьогодні на засіданні обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству знову розглядали наболілі проблеми сільгосппідприємців, з якими вони звертаються з різних районів Черкащини.

Зачепили і тему одного з найбільших агропідприємств Городищенського району ТОВ “Черкаси-Дніпро Агро”, спроба рейдерського захоплення якого була вчинена 10 квітня. Зокрема, його засновник Павло Голуб, прозвітував про стан справ на підприємстві на даний момент.

– У нас вже встановлені факти, що довіреність зроблена неправильно, там не мої паспортні дані. У нас є довідка, що цей паспорт (дані якого використані в довіреності – ред.) зданий до Городищенського паспортного столу.  Але, на жаль, я не можу скасувати цю довіреність, оскільки таким чином визнаю, що робив її, а це не відповідає дійсності. Протоколи зборів, що нібито я продав “Черкаси-Дніпро Агро” ще якомусь підприємству, теж зроблені з помилками. Я там взагалі Петро, а не Павло. По всім цим фактам розпочаті судові справи. Так само зафіксовані факти, що на момент, коли все це відбувалося, я перебував в Кропивницькому. Так само у нас є витяг з Державного реєстру, що той рік ми закрили із 8% орендної плати за землю, а у цьому році вже з 500 пайовиками уклали договори під 10%, тож ті наклепи, що ми платимо мало, або взагалі не виконуємо свої зобов’язання не відповідають дійсності, – розповів Павло Голуб.

33619062_1521970681264571_7482605784442863616_n

У свою чергу начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, який і провів засідання штабу, відзначив, що вони відразу після спроби захоплення підприємства збиралися з цього питання і триматимуть й надалі його на своєму контролі.

Нагадаємо, 10 травня відбулася спроба рейдерського захоплення ТОВ “Черкаси-Дніпро Агро” шляхом підроблення документів. Засновник підприємства Павло Голуб нібито зробив довіреність на жителя Донецької області Андрія Корешкова, який у свою чергу від імені Голуба укладає договір купівлі-продажу з таким собі Басалаєвим, який по документах стає засновником підприємства, а Сотніков А. В. його директором.

Наразі за цим фактом вже відкрито кримінальне провадження, справа перебуває в суді.