Як створювали проєкт “ТОП-10 найзавидніших наречених Черкас – 2022” (ВІДЕО)

Як створювали проєкт “ТОП-10 найзавидніших наречених Черкас – 2022” (ВІДЕО)
в Відео, Ексклюзив, Новини, Суспільство

Тиждень тому завершилось голосування за найзавидніших наречених Черкас.

Ми хочемо подякувати кожному, хто долучився до створення цього масштабного проєкту та зробив свій внесок у підготовку та релізацію проведення конкурсу.

Як народжувався проєкт дивіться у відео від команди “Вичерпно”:

Переглянути рейтинг найзавидніших холостячок-2022 можна тут: ТОП-10 найзавидніших наречених-жінок Черкас 2022. Ознайомитись із холостяками можна тут: ТОП-10 найзавидніших наречених-чоловіків Черкас 2022.

Переможці рейтингу сходили на романтичне побачення в один із найкращих ресторанів міста Черкаси FABRICA NOIRE” та отримали два сертифікати в аквазону найбільшого спа-комплексу Черкас “SLON SPA”.

Наряди для дівчат і чоловіків підібрали один із найкращих салонів весільних суконь у Черкасах “Mia Novia” та відомий салон чоловічого одягу та взуття “Wonder”.

Фотосесії для учасників проводили в фотостудії “T-zona”. Фотографом став відомий у місті світляр Денис Бондаревський.

До створення неймовірних образів наших завидних наречених долучилися візажистки: Юлія Смаглій, Вікторія ЗеленькоКатерина Волинець, Юлія Бочманова та Валерія Колесник.

Зачіски для холостячок – справа рук професійних стилісток: Юлії МусієнкоАнтоніни Лободи та Маргарити Лиходід. Окрім цього, над створенням образу холостячок працювали майстрині салону краси “G-Bar”.

А нашим читачам ми дякуємо за участь у голосуванні та підтримку!