Купити‌ ‌модну‌ ‌чоловічу‌ ‌футболку‌

в Новини

Щоб вибір чоловічого одягу виявився максимально вдалим, необхідно знати основні правила вибору конкретного предмета. Футболка заслуговує на окрему увагу, оскільки вона вважається однією з найбільш універсальних і затребуваних в чоловічій шафі. Її можна використовувати в повсякденних, ділових та спортивних образах. Величезний вибір чоловічих футболок є на сайті  https://bolf.ua/rus_m_Мужская-одежда_Футболки-1905.html — це популярний інтернет-магазин одягу для дорослих і дітей.

image1

Футболка — незамінна річ в літньому гардеробі

Складно уявити річ, яка найуспішніше вписувалася б в літній гардероб, ніж футболка. Однак не тільки тому навколо неї завжди є попит. Цінова доступність, універсальність і простота — три якості, які дозволяють їй завжди залишатиметься затребуваною.

Якщо ви думаєте, що футболки прив’язані до теплої пори року, то сильно помиляєтеся. Саме з її допомогою образ набуває багатошаровість. Вона добре поєднується з джинсовими сорочками і виступає відмінним предметом для утеплення.

Ціна — причина, по якій в шафі будь-якого хлопця ви легко знайдете від декількох штук до десятків. Саме завдяки великій кількості футболок в гардеробі ви можете створювати різні образи практично кожен день.

Універсальність — футболки відмінно поєднуються з будь-яким видом штанів: класичними, спортивними і повсякденними. Крім штанів вони добре доповнюють і літні образи з використанням шорт

Види чоловічих футболок

Сьогодні на ринку можна зустріти три основні види чоловічих футболок: класичні моделі з коротким рукавом, поло і лонгсліви.

Класичні моделі представлені у вигляді майки з рукавом, що закриває плечі, приталеним/прямим/вільним фасоном і трикутним або круглим вирізом. Це найпопулярніший вид чоловічих футболок.

Лонгсліви — все ті ж класичні футболки, але вже з довгим рукавом.

Футболки поло — еталон універсальності. Короткий рукав, комір стійка, що застібається на 2-3 гудзики і злегка приталений фасон — це все про футболку поло. Іноді її називають сорочкою, що не є помилкою, так як саме комір і гудзики дають право їй називатися трикотажним виробом

Як вибирати футболки

Яку б річ ви не купували, завжди слід враховувати особливості своєї статури.

Худим хлопцям слід уникати глибоких або трикутних вирізів, які візуально роблять ширину плечей вужче.

Стрункі хлопці можуть собі дозволити абсолютно будь-який фасон.

Футболки поло ідеально виглядають на будь-якій фігурі, якщо грамотно підібрати розмір.

*на правах реклами

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Черкаський стрілець вийшов до фіналу Олімпіади в Токіо
Новини
За добу коронавірус зафіксували лише в одного черкащанина
Новини
На КП «Черкасиелектротранс» почали щеплювати працівників двома вакцинами