Як виглядатиме та що собою представляє майбутній Льодовий палац

Як виглядатиме та що собою представляє майбутній Льодовий палац
в Новини, Спорт

Проектно-кошторисну документацію на об’єкту «Будівництво Льодового Палацу в м. Черкаси» розглядали на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Директор департаменту архітектури та містобудування  ЧМР Артур Савін розповів, що Льодовий палац матиме форму білої льодової брили, яка буде оригінально освітлюватися зовні. Розміщення Льодового палацу планується на перетині вул. Героїв Дніпра – вул. Б. Хмельницького.

Основні характеристики будівництва: 2 поверхи, висота будівлі до 17,5м, площа забудови 6 тис.кв.м, зала вміщуватиме близько 700 глядачів.

Архітектор Микола Упир розповів детальніше про внутрішнє наповнення будівлі.

Перший поверх: основним елементом стане стандартне поле для проведення заходів міжнародного рівня. Крім поля буде оптимальний набір приміщень: роздягальні для команд, касові приміщення, роздягальня для гостей, місце для льодової машини, місця для розміщення інших технічних приладів.

На другому поверсі відбуватиметься “завантаження” 700 глядачів на трибуни, місце для облаштування кафе, конференц-залу, де проводитимуться заходи на спортивну тематику. З північної частини ІІ поверху будуть відведені місця для почесних гостей міста Черкаси.

– Основні напрями діяльності цього закладу – це гра в хокей, заняття спортивних гуртків і секцій по хокею на льоду, фігурне катання та фігурні танці на льоду та масове катання на льоду жителів міста, – сказав Микола Упир.