Поширити

“Якби РЕБ був у них на машині, наші хлопці були б живі”: у Черкасах збирають гроші для захисників 

“Якби РЕБ був у них на машині, наші хлопці були б живі”: у Черкасах збирають гроші для захисників 

Військовий капелан 118-ї окремої бригади ТрО Володимир Педько оголосив збір, аби помститися за загибель воїнів із 157 батальйону.

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці. 

За його словами, 157 батальйон 118-ї бригади втратив двох побратимів.

Це сталося через те, що ворожий безпілотник влучив прямо в їхній автомобіль. Тож найкращим проявом співчуття, пише капелан, буде відповідь противнику.

«Вдумайтеся тільки, якби був РЕБ у них на машині, наші хлопці були б живі. 40-60 тисяч і життя були б врятовані»,- написав капелан.

Долучитися до збору можна за покликанням: https://send.monobank.ua/jar/8ZF6zrguUQ

Реклама