Які подарунки чекають на переможців рейтингу “ТОП-10 найзавидніших наречених Черкас 2022”

Які подарунки чекають на переможців рейтингу “ТОП-10 найзавидніших наречених Черкас 2022”
в Культура, Новини

7 лютого на сторінках видання «Вичерпно» стартувало голосування за найзавидніших наречених міста Черкаси. Результати конкурсу ми оголосимо вже 14 лютого, на День всіх закоханих.

Переглянути рейтинг найзавидніших холостячок-2022 можна тут: ТОП-10 найзавидніших наречених-жінок Черкас 2022. Ознайомитись із холостяками можна тут: ТОП-10 найзавидніших наречених-чоловіків Черкас 2022.

Ще жодного року ми не залишали наших переможців без приємних сюрпризів. Підготували ми їх і цього разу.

На хлопця і дівчину, які наберуть найбільше голосів, чекає романтична вечеря в найбільшому ресторані міста ЧеркасиFABRICA NOIRE”. Страви для переможців готуватиме відомий шеф-кухар, учасник престижних міжнародних конкурсів Олександр Дахно.

Найзавидніші наречені також отримають два сертифікати в аквазону найбільшого спа-комплексу Черкас “SLON SPA”.

Безперечно, проєкт неможливо було би втілити в життя і без інших наших партнерів. Цього року їх у нас аж 15.

Наряди для дівчат і чоловіків підібрали один із найкращих салонів весільних суконь у Черкасах “Mia Novia” та відомий салон чоловічого одягу та взуття “Wonder”.

Фотосесії для учасників проводили в фотостудії “T-zona”. Фотографом став відомий у місті світляр Денис Бондаревський.

До створення неймовірних образів наших завидних наречених долучилися візажистки: Юлія Смаглій, Вікторія Зеленько, Катерина Волинець, Юлія Бочманова та Валерія Колесник.

Зачіски для холостячок – справа рук професійних стилісток: Юлії Мусієнко, Антоніни Лободи та Маргарити Лиходід. Окрім цього, над створенням образу холостячок працювали майстрині салону краси “G-Bar”.


Якщо ви ще не встигли віддати свій голос, то запрошуємо зробити це просто зараз. Адже саме від вас, наші шановні читачі, залежать результати конкурсу 😉