Якими спеціальностями ЧДТУ зацікавилися вступники цього року

Якими спеціальностями ЧДТУ зацікавилися вступники цього року
в Новини, Освіта і наука

У Черкаському державному технологічному університеті до 30 вересня триває прийом документів. Про попередні результати цьогорічної вступної кампанії до ЧДТУ журналіст “ВиЧЕрпно” дізнавався у головного секретаря приймальної комісії Сергія Мильніченка.

За словами пана Сергія, найбільша кількість вступників навчатиметься на таких спецільностях, як “Дизайн”, “Філологія”, “Маркетинг”, “Комп’ютерна інженерія”, “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, “Хімічні технології та інженерія”, “Харчові технології”, “Будівництво та цивільна інженерія”, “Соціальне забезпечення”, “Готельно-ресторанна справа”. Варто зазначити, що саме цього року у ЧДТУ відкрили кілька нових спеціальностей. Це – комп’ютерна статистика та матеріалознавство.

“Спеціальностями статистика та лісове господарство більше зацікавилися вступники на основі повної загальної середньої освіти, а спеціальністю матеріалознавство зацікавилися вступники на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст та бакалаври, які виявили бажання повторно отримати освітній ступінь “Бакалавр” за іншою спеціальністю”, – розповів Сергій Мильніченко.

Оскільки зарахування на контракт триватиме до 30 вересня, то про конкретну кількість вступників говорити зарано.

А от щодо вступу для іноземних студентів, то для них зарахування триватиме до 1 листопада.

– Найпопулярнішими серед вступників із числа іноземців користуються спеціальності: “Філологія”, “Економіка”, “Підприємництво”, “Комп’ютерна інженерія”, “Прикладна механіка”, “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, “Будівництво та цивільна інженерія”, “Автомобільний транспорт”, – зазначив головний секретар вступної кампанії.

Також у ЧДТУ ефективно функціонує відділення з мовної підготовки іноземців, на якому цього року навчання закінчують близько 50 осіб, які в подальшому стануть студентами ЧДТУ.

Наостанок Сергій Мильніченко повідомив, що цьогорічна вступна кампанія продемонструвала стабільні результати в межах показників за останні роки.

Нагадаємо, із 10 липня у Черкаському державному технологічному університеті, як і по всій Україні, стартував прийом заяв і документів на вступ до закладів вищої освіти.