Який бюджет чекає на черкасців у 2021 році, — Олена Шевченко у студії «ВиЧЕрпно» (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика

Депутатка Черкаської міської ради, голова бюджетної комісії Олена Шевченко у студії «Вичерпно» розповіла про те, який бюджет чекає на черкасців на 2021 рік та скільки було виділено на укладання плитки та асфальтування доріг у місті.

За словами Олени Шевченко, загальний бюджет складає 2,8 млрд грн, власний ресурс міського бюджету це 2,3 млрд грн. Із них 340 млн грн — це бюджет розвитку.

«На сьогоднішній день бюджет міської ради сформований виходячи з фактичних надходжень, враховані показники соціального, економічного розвитку країни, також показники державного бюджету, мінімальна заробітна плата, прожитковий мінімум. Тож на основі саме цих показників і формувався бюджет», — зазначила Шевченко.

Депутатка міськради додає, що на ремонт доріг та міжквартальних заїздів за загальним фондом заплановано 64 млн грн:

«Хочу наголосити, що бюджет розвитку ще не був розформований по об’єктах. Велику частку займає освіта — 50%. Стосовно плитки і асфальту, то попит на це є. Постійно жителі будинків звертаються із проханням зробити дорогу, тротуар. Цього року за загальним фондом ми запланували 64 мільйонів гривень на дороги, на міжквартальні заїзди».

Детальніше дивіться у відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
В одному із мікрорайонів Черкас з’явиться підрозділ ЦНАПу (ВІДЕО)
Відео
Вивчаємо питання побудови кисневої станції на території Першої лікарні, — Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)
Відео
З 80-ти проголосованих е-петицій у Черкасах реалізовано лише одну (ВІДЕО)