“Якість, безпека, синтез гармонії та культури”, — у Черкасах відкрився особливий салон краси

DSC04259
besplatka_728_90_ukr

У Черкасах з’явилася ще одна родзинка для справжніх поціновувачів краси — салон  “NailHouse”. У сферу послух салону входять: манікюр, педикюр, нарощування вій, оформлення брів, макіяж, а також солярій.

Не зважаючи на те, що у місті є досить багато як і салонів краси, так і студій краси, але цей заклад особливий, оскільки увібрав у себе гармонію, якість послуг, ввічливе ставлення до клієнтів та помірні ціни.

- Ми намагалися зробити наш заклад по-справжньому унікальним: починаючи від якості і закінчуючи індивідуальним підходом до кожного клієнта. Головною концепцією студії є розкриття внутрішнього світу кожної жінки, поєднання її зовнішньої краси із внутрішньою. Наш салон краси — це місце, куди можуть завітати чоловіки і жінки та із користю  провести час, будучи впевненими, що до їхньої думки прислухаються і вона буде обов’язково врахована. Наші майстри працюють над створенням образу справжньої європейської жінки та чоловіка,- зазначила Ірина Карпенко, засновниця студії “NailHouse”.

DSC04225

Перші відвідувачі  закладу краси “NailHouse” — відомий черкаський психолог Інна Лук’янець та мовний експерт Тетяна Симоненко, наголосили на важливості індивідуального підходу до кожного клієнта. Інна Лук’янець зазначила, що дуже важливо під час роботи враховувати психологію клієнтів, настрій, а також важливим є вміння слухати і чути кожного відвідувача. У свою чергу Тетяна Симоненко відмітила, що працівники  у першу чергу повинні стежити не лише за професійною стороною роботи, а і за рівнем культури спілкування, оскільки це створює імідж закладу та є надзвичайно важливою частиною у сфері послуг.

На сьогодні у салоні працює декілька майстрів. Усі вони є професіоналами та компетентними у своїй справі, оскільки закінчили одні із найкращих шкіл краси України. А от що стосується матеріалів, із якими їм доводиться працювати, то вони є найсучаснішими та найбільш якісними на сьогодні.

Також у салоні діє система знижок. За словами Ірини Карпенко, із 1 січня 2018 року і до закінчення місяця на усі послуги буде до — 25% знижки. Їх матимуть студенти і випускники, а також викладачі ЧНУ імені Б. Хмельницького та Одеської юридичної академії. Щоб отримати знижку, відвідувачам варто лише принести студентський квиток чи диплом про закінчення навчання.

- Оскільки я маю дві вищі освіти, які здобувала у цих навчальних закладах, то насамперед хотіла таким чином подякувати, а також хотіла наголосити, що ми цінуємо і поважаємо людей, які тим чи іншим чином працюють у науковій сфері та сприяють розвитку суспільства.  Це не єдина серія таких акцій, надалі ми також плануємо робити нашим відвідувачам приємні подарунки, — розповіла засновниця салону.

DSC04250

DSC04265

DSC04227

DSC04239

Нововідкритий осередок краси, культури та безпеки “NailHouse” працює щодня без вихідних із 9 до 21 години.

Попередній запис до салону можна зробити за телефоном: 093-83-49-202, а дізнатися про життя “NailHouse” на сторінці інстаграм nailhouse_by_irina_karpenko

*На правах реклами

First1

Можливо Вас зацікавить