“Якщо депутати не проголосують за нормальні податки і збори, я накладу вето”, – Анатолій Бондаренко

в Новини

Під час прес-підходу міського голови Анатолія Бондаренка,  який відбувся в перерві сесійного засідання, він зробив заяву: якщо депутати не проголосують за нормальні податки і збори для підприємців міста, то він це рішення заветує. Така його позиція стосувалася питання Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси».

Також міського голову обурило відношення депутатів до розгляду інших питань, зокрема про перейменування вулиць, провулків і узвозів. За його словами під час розгляду цих питань на комісіях голови фракцій голосують за них, а під час сесій – ні.

“Дана ситуація на межі здорового глузду. Якщо з початку голова комісії від партії Вільних Демократів голосує на сесії і каже, що треба виносити питання, а потім на самій же сесії не голосує за нього, то напевно потрібно поставити питання про доцільність перебування цього голови комісії на посаді, а то всі хочуть бути і красивими, і багатими та ще й не втратити лице. На наступній сесії ми уже обиремо виконком, але поділу посад шантажа я не допущу. Депутати турбуються про те,  щоб залишити бізнес, який є в них в комунальних підприємствах, тому правильно сказали сьогодні підприємці, що можливо хтось хоче відкрити великий торгівельний центр, щоб всі інші позакривалися? Цього не буде. Тому я роблю звернення, якщо не буде проголосовано про нормальні податки і збори, то я накладаю на це рішення вето”, – зазначив Анатолій Бондаренко

Нагадаємо, перед засіданням сесії до Будинку рад завітали підприємці міста Черкас, які висловили незгоду на збільшення податкового навантаження. Зокрема, вони вимагали залишити ставку на комерційну нерухомість для фізичних та юридичних осіб в розмірі 0,5 % від мінімальної заробітної плати.